Ons team

Elk lid van ons team vertegenwoordigt de geest van ons bedrijf:
gedreven, toegewijd en bewust van hun onbeperkte potentieel.

We doen ons uiterste best om starters met verschillende ervaring en vaardigheden te identificeren om zo een getalenteerd en sterker team te creëren.

Mehmet Soytürk

General Manager

+31 (0) 10 415 43 10
+31 (0) 6 533 22 933
info@finma.nl

Yusuf Soytürk

Assistant General Manager

+31 (0) 10 415 43 10
yusuf@finma.nl

Anise Kemikbaş-Nieuwpoort

Office & Sales Manager

+31 (0) 10 760 99 91
+31 (0) 6 543 40 861
anise@finma.nl

Nathalie van den Heuvel

Quality Assurance Manager

+31 (0) 10 415 43 10
nathalie@finma.nl

Valentina Berisha

Customer Administration

+31 (0) 10 415 43 10
valentina@finma.nl

Hamide Poyraz-Demir

Junior Office Manager

+31 (0) 10 415 43 10
hamide@finma.nl

Sami Güngök

Warehouse & Logistic Manager

+31 (0) 10 415 43 10
sami@finma.nl

Ahmet Can Soytürk

Sales Assistant

+31 (0) 10 415 43 10
ahmetcan@finma.nl